Save BIG on Jell-o pudding & gelatin for your holiday recipes & desserts

Now is definitely the time to grab your boxes of Jell-o pudding and gelatins for all the holiday recipes you’re getting ready to make. You can get both at Marc’s stores for under $1.00 a box, the ready to eat 4 packs at Giant Eagle will only run you $2.00 and you can save $2.00 on your Jell-o items at Dollar General stores. There are adorable and easy recipes at the Kraft website, be sure to check them out, you won’t be able to choose just one !


Jell-o Pudding & Gelatin $1.00 each at Giant Eagle

Grab your boxes of Jell-o Instant and Cook & Serve puddings and gelatins at Giant Eagle stores while they are only $1.00 each. You can also take home Ready-to-Eat 4 packs for $2.00 each. Dollar General Market stores have a NEW offer where you can save $2 AND get a box of Jell-o Cheesecake for FREE !! Get ready for your holiday recipes and snacks and stock up !


Save $2.00 on Jell-o at Dollar General

There are some adorable Halloween Jell-o recipes at the Kraft website and to make it even better is if you purchase your Jell-o gelatin or pudding at Dollar General stores where you’ll save $2.00. Find the coupon at dg.coupons.com, load it to your account and save at checkout. Boom, it’s that easy ! Happy Halloween and Happy Jell-o savings !